fbpx
Martin Easy Production s.r.o.
Vítejte na stránkách našeho studia!

Aftermovie.

Je jen jedna cesta jak zviditelnit Vaši akci. Ani tisíc fotek nebo sebevětší billboard nepředají návštěvníkovi zážitek z akce a následný wow efekt. Jsme profesionální firma s historií, která ročně natáčí desítky aftermovie z nejvýznamnějších akcí po celé ČR. Video a kvalitní marketing Vám zajistí návštěvnost. To vše a mnohem víc Vám nabízíme na profesionální úrovni a se zárukou 100% spolehlivosti. Hotové video odesíláme do 3 pracovních dnů od akce.

více info

Promo.

Je čas si to přiznat! Žijeme v nové době! V době, kdy svůj mobil vlastně neodložíme z ruky. Zvykli jsme si věci jednoduše vygooglovat a ne je hledat v knihovně. Jak jsme se změnili my, tak se musí změnit i Vaše reklama. Nevytvoříme Vám jen hezké video, ale připravíme pro Vás kompletní balíček určený k Vaší účinné propagaci. Svět už není televize. A vy si vybíráte diváky svých reklam.

více info

Plesy.

Natáčení maturitního plesu se stalo v posledních letech již zvykem. Fotografie Vám pomohou oživit vzpomínky, avšak pouze video z maturáku Vám umožní opět prožít úžasnou atmosféru Vašeho večera. Aby bylo video kvalitní, je potřeba vybrat správného kameramana. Naši kameramani Vám mohou natočit kromě samotného plesu také úvodní vídeo a medailonky studentů, které se promítají v průběhu plesu.

více info

Kontakt.

E-mail:

petras@easy-production.cz

Telefon:

+420 776 050 336

Bankovní spojení:

2600957470/2010

kontakt