fbpx

Svatba.

Natáčíme ty největší svatby v ČR. Ve videu nechybí záběry z dronu, time-laps, hyper-laps, nebo rozhovory. Hotové video máte do 5 dnů hotové pro svou rodinu a přátele. Přicházíme i s novinkami, jako je svatební videoklip, svatební trailer, nebo extra video s nepovedenými záběry.

V tomto roce jsme natočili 13 velkých svateb po celé ČR. V roce 2019 se těšíme i na tu Vaši!

ukázky videí

Ceny.

Je velice těžké stanovit cenu našich služeb, když neznáme Vaše požadavky. Níže tedy naleznete orientační ceny podle typu videa.

 

jen obřad … 7 000Kč
svatební klasické video … 14 000 Kč
svatební hudební videoklip … od 18 000 Kč
svatební trailer … od 6 000 Kč
sestřih nepovedených záběrů  … 2 000 Kč
cesta podle Google maps z Lbc … 4 Kč/km

 

Ceny jsou jen orientační a vždy záleží na konkrétní svatbě.

kontakt

Svatební video X svatební videoklip.

Svatební video:

Jedná se o takovou klasiku. Na cca 3m písničku nastříhané záběry z celého dne svatby. Od ranních příprav až po večerní zábavu. Součástí natáčení jsou záběry z dronu a pokud je to žádoucí tak i rozhovory.

Za takové video je cena 14tis. Kč + cesta z Lbc.

Svatební videoklip:

Jedná se o novinku, kterou jsem okoukal v USA. Jak u ze slova videoklip vyplívá jedná se o vybranou písničku(duet), který novomanželé a svatební hosté jakoby „zpívají“ a to u různých činností (česání, oblékání atd.). Krom samotného svatebního dne se natáčí ještě den před svatbou, kdy se natáčí prostřihové záběry atd.. U těchto videí je kladený důraz na scénář a myšlenku, kterou chtějí novomanželé předat. Tuto variantu volí páry co chtějí něco extra a video není jen o svatbě jako takové, ale především o nich jako páru. Tím, že přípravy, natáčení i samotný střih jsou náročnější a zaberou více času i lidí je u této verze vyšší cena.

Za takové video je cena 20tis. Kč + cesta z Lbc.. Zahrnuje úvodní schůzku, vymyšlení scénáře a lokací, natáčení před svatbou, natočení na svatbě, dron a celkový střih.

 

Tyto 2 varianty lze kombinovat jako to bylo u Petry a Standy. Kdy chtěli svatební videoklip, ale z pořízených záběrů chtěli extra výstup v podobě klasického videa.

V tomto případě je to cena videoklipu + den střihu což je 4tis.