fbpx

Foto a video z dronu.

Profesionální letecké záběry a fotografie. Legálně s povolením k leteckým pracím.

 

Nabízíme:
– letecké záběry
– letecké fotografie
– post-produkci
– live stream

 

Vlastníme všechny potřebné certifikace a licence k létání s drony, včetně profesionálního technického vybavení.

více info

Aftermovie.

Je jen jedna cesta jak zviditelnit vaší akci. Ani 1000 fotek nebo sebe větší bilboard nepředají návštěvníkovi zážitek z akce a následný wow efekt. Jsme profesionální firma s historií, která ročně natáčí desítky aftermovie z nejvýznamnějších akcí po celé ČR. Video a kvalitní marketing vám zajistí návštěvnost. To vše a mnohem víc vám nabízíme na profesionální úrovni a s zárukou 100% spolehlivosti. Hotové video máte do 3 pracovních dnů od akce.

více info

Promo.

Je čas si to přiznat! Žijeme v nové době! V době kdy svůj mobil vlastně neodložíme z ruky. Zvykli jsme si věci jednoduše vygooglovat a né je hledat v knihovně. Jak jsme se změnili my, tak se i musí změnit vaše reklama.Nevytvoříme vám jen hezké video, ale připravíme pro vás kompletní balíček určený k vaší účinné propagaci. Svět už není televize. A vy si vybíráte diváky svých reklam.

více info

Plesy.

Natáčení maturitního plesu se stalo v posledních letech již zvykem. Fotografie vám pomohou oživit vzpomínky z maturitního plesu, avšak pouze video z maturáku vám pomůže opět prožít úžasnou atmosféru vašeho večera. Aby bylo video z maturitního plesu kvalitní, je potřeba vybrat správného kameramana. Kameramani vám mohou natočit kromě samotného plesu také maturitní video, které se promítá v průběhu plesu.

více info

Kontakt.

E-mail:

petras@easy-production.cz

Tel.:

(+420) 776 050 336

Bankovní spojení:

2600957470/2010

kontakt